Zápasů dnes: 0, včera 0, za týden 0, v sezóně 73
left
right
Výběr ligy: English
Log in with Facebook!
Vydáno dne 21. 11. 2020 (2344 přečtení), napsal Souppi*ReHoc (Webmaster)
Interview

Nová sezóna Rehoc ligy ake vztahy panuju v lige? Vyspovedali sme nasho jedineho výhercu oboch poharov EL a LM Dominika Adamce. Celý rozhovor uvnitř článku.

Počet komentářů: 0 Přidat komentář Zobrazit celý článek
Vydáno dne 20. 07. 2019 (2176 přečtení), napsal Souppi*ReHoc (Webmaster)
Interview

1. Krátce se představ, koníčky co děláš ve volném čase. Kde makáš? Hraješ fotbal i aktivně? Nebo chodíš na fotbal na stadak?

 (Andree479): No představovat se snad ani nemusím na psku mě můžou znát hráči pod jménem Andree479 ve volném čase jezdím na kole + hraji futsal 1B třídu v Brně a pracuji v DPMB jsem opravář šalin neboli tramvají 😉

2. Jak se ti hrála Liga Národů? Skončil jsi nakonec první v tabulce o skóre před Belgii, a nakonec porazil v úplném finále i Anglii (3. ze skupiny A)

 (Andree479): Liga národů se poměrně hrála dobře ale byl na mě vyvíjen docela tlak páč jsem měl Francii a každý očekával že se dostanu do finále no skupina proběhla docela dobře ale tam jsem se zatím seznamoval s týmem jinak první jsem dostal Němce tam to skončilo 5:2 pak jsem si poradil hladce s Kolumbii od kterých jsem čekal že to bude vyrovnaná bitva nakonec jsem vyhrál 5:1 takže nakonec finále kde jsem porazil Anglii 3:1 a stal jsem se vítězem ligy národů 🙂

3. Byl v turnaji nějaký moment kdy ses dostal do úzkých a soupeř tě trápil?

 (Andree479): V turnaji nebyl snad žádný moment který by mě překvapil 😉

4. Měl jsi v týmu nějakého nejoblíbenějšího hráče na kterého jsi hrál nebo byla síla ve Francii že je to silný mančaft ve všech ohledech.

 (Andree479): No v týmu koho musím pochválit byl Kilián Mbape + i výbornou obranu Varane a Umtiti ale dá se říct že se mě s tou Francii hrálo na výbornou 😉

5. Jak tě baví hrát turnaje organizované stránkou Fifa online ligy cz/sk pod záštitou fifa.rehoc.eu? Máš tu oblíbené soupeře, kámoše, rivaly s kterýma jsou zápasy vyšperkovane?

 (Andree479): Turnaje mě baví moc moc a doufám že bude ještě spoustu dalších turnaju nebo lig 🙂. Soupeřu tu je dost kvalitních a jmenovat nebudu aby náhodou nebyl někdo nasrán že jsem ho nenapsal takže kvalita soupeřu je tu hodně vysoká a na každého musíš hrát jinak 🙂

6. Poslední otazka: je něco co bys na ligach vylepšil nebo naopak pochválil?

 (Andree479): nic bych neměnil a co mužu pochválit tak organizaci turnaju a lig 🙂 a samozřejmě díky Petrovi Takáčovi a Vojtěchovi Šoupalovi 🙂 kteří se nám o vše starají 🙂

Počet komentářů: 0 Přidat komentář Zobrazit celý článek
Vydáno dne 20. 05. 2019 (2187 přečtení), napsal Souppi*ReHoc (Webmaster)
Interview

Jak se ti hraje za Hannover ?

Celkem dobře los turneje my dává spíše horší kluby ale zrovna Bundesliga je ve hře FIFA 19 dost vyrovnaná čily sem si hráče připravil tak aby to šlapalo.

Turnaj už máš skoro za sebou, takže tvůj nejsilnější, a zároveň nejslabší soupeř?

Těžká otázka pro mě, je to hra každý zapas a soupeř je jiný jde taky o to jak my jede internet a jak se zrovna cejtím, dokážu tady porazitl kohokoliv ale také dokážu dost zápasu prohrát.

Jaká výhra tě nejvíc potěšila? A naopak jaká tě nejvíc mrzí?

Každá výhra mě potěší, hraju tady proti českým a slovenským hráčům pár zápasu sem prohrál čily každou výhru beru, jaký zápas mě zamrzel!!!  Tak určitě 1 zápas proti Vavri003 hrál sem dobře do 80 minuty sem vedl a nakonec prohrál 2 rychlí góly a byl konec.

Bude proto tebe úspěch, když skončíš v Top 8?

Určitě ne trénuji tady herní mód 1vs1 už delší dobu čily jestli budu na 6 místě nebo na 12 místě nak neřeším a neberu to za úspěch.. Na jednu stranu na ten správný  úspěch stále čekám.

Komu přeješ německý titul?

Přál sem ho sobě, ale vyhrát už nemůžu, tak přeji titul,kámosovi Andrej Skaličák super  soupeř, který má možnost ještě vyhrát Bundesligu.
 

Počet komentářů: 0 Přidat komentář Zobrazit celý článek
Vydáno dne 19. 05. 2019 (2198 přečtení), napsal Souppi*ReHoc (Webmaster)
Interview

Neuplynulo ani pár hodin od výzvy, aby se i ostatní hráči zapojili jako redaktoři a už tu máme první příspěvek od hráče Luan9861 . Byl založen YouTube kanál RehocTV, na který se budou umisťovat videa ze zápasů odehraných v rámci soutěží ReHoc. Pokud máte nějaké video ze zápasu pošlete jej přímo hráči Luan9861 a on už se postará o nahrátí videa na kanál. Zajímavá videa se budou objevovat také tady na hlavní stránce webu. Dále plánujeme na konci sezony vyhlásit soutěž o nejkrásnější branku letošního ročníku Bundesligy. Tuto sezonu je to takový zkušební ročník, hodně týmů už má dost odehrané, proto je tato sezona tková zkušební. Příští už i dáme nějakou cenu pro nejkrásnější branku. Jak takové video může vypadat se můžete podívat v přiloženém sestřihu ze zápasu Frankfurt (Vavri003)  vs  (Luan9861) Wolfsburg. Pro bližší informace kontaktujte přímo hráče Luan9861.

Počet komentářů: 0 Přidat komentář Zobrazit celý článek
Vydáno dne 08. 04. 2019 (2297 přečtení), napsal Souppi*ReHoc (Webmaster)
Interview

Pro zobrazení rozhovoru roklikněte článek.

Počet komentářů: 0 Přidat komentář Zobrazit celý článek
Vydáno dne 14. 01. 2019 (2465 přečtení), napsal Souppi*ReHoc (Webmaster)
Vydáno dne 15. 12. 2018 (2514 přečtení), napsal Marcel Mrština
Interview

Dnes o 20 :00  hodine bude los mužstiev .!!! Návod losu zde

Počet komentářů: 0 Přidat komentář Zobrazit celý článek

Partneři

https://www.adcards.cz/

Vít Beneš - twitch

Odkazy


6 tipů pro neziskovky na Instagramu - Informační centrum pro mládež České  Budějovice