Zápasů dnes: 0, včera 0, za týden 0, v sezóně 73
left
right
Výběr ligy: English
Log in with Facebook!
PS4 NHL Masters Cup (Nábor)
Vydáno dne 29. 03. 2020 (2003 přečtení), napsal Adam Michálek
NHL Play off

Probíhá nábor do turnaje NHL Masters Cup ( vyřazovací systém play off). Bližší Info v článku!

(aktuálně potvrzeno 16/16 hráčů)

NÁBOR UKONČEN! Můžete se ale předběžně registrovat do dalšího ročníku, který bude startovat zhruba za 3 týdny (cca 20.dubna)!

Ahoj, aktuálně probíhá registrace (nábor) hráčů do mého NHL Masters Cupu. Hrát se bude systémem play off na 3 vítězná utkání. Jakmile nás bude 16 a bude mít každý odeslané startovné, tak proběhne online stream ve kterém budu losovat vaše přezdívky v pořadí od 1 do 16 formou draftu. Podle toho na jakém místě v pořadí se umístíte, tak bude probíhat výběr volby týmu z NHL a jelikož je turnaj pro 16 hráčů, tak i ten poslední bude mít ještě dobrou volbu na to vybrat si poměrně kvalitní tým do turnaje. Z toho se následně udělá pavouk do play off, tzn. 1.hráč z draftu bude hrát s 16., 2.s15. atd. Bude 3 dny na to odehrát celé kolo na 3 vítězné zápasy, samozřejmě když se odehraje dřív, tak se rozjede ihned kolo další.  Startovné bude 100kč, 1500 Kč vyhraje vítěz 100 Kč (vklad) se vrátí poraženému z finále (ještě je tu i verze s finanční odměnou pro třetího, případně i čtvrtého...bude upřesněno dle domluvy před začátkem turnaje). V případě zájmu a bližší info se přidej k nám na Discord (viz odkaz níže). 

P.S. o peníze se opravdu bát nemusíte, vše je na Discordu na mé skutečné jméno a veškeré peníze potvrzuji, případně na vyžádání dokládám a  jdou do finanční odměny v turnaji!

 

Náš server na Discordu:      https://discord.gg/ACVmfq9

Případně kontakt na admina: andrew88cz@gmail.com

 

 

Počet komentářů: 0 Přidat komentář Zobrazit celý článek

Partneři

https://www.adcards.cz/

Vít Beneš - twitch

Odkazy


6 tipů pro neziskovky na Instagramu - Informační centrum pro mládež České  Budějovice