Zápasů dnes: 0, včera 0, za týden 0, v sezóně 73
left
right
Výběr ligy: English
Log in with Facebook!
2.ročník evropských pohárů
Vydáno dne 03. 12. 2020 (2282 přečtení), napsal Souppi*ReHoc (Webmaster)
LM

Tak jsme se tu všichni sešli na konci ligové části 2. ročníku. Všechny zápasy jsou v lize již zdárně za námi a před námi je Liga mistrů a Evropská liga. Ale kdo se tam vlastně kvalifikoval ? Drtivá většina z Vás dokázala odehrát všechny nebo alespoň 90% zápasů. Někteří to bohužel vzdali i předčasně, ale ten pocit z FIFY všichni známe, když se Vám nedaří ani jednoduchá přihrávka na 2 metry s hráči typu Kevin de Bruyne nebo, když je celý vesmír (EA) proti Vám.

Premier League
Anglický národ budou v Lize mistrů a Evropské lize reprezentovat v tomto pořadí Wolves, Manchester United, Liverpool a Chelsea. Zde se od posledního článku moc nezměnilo. Na prvním místě zůstal s přehledem Adamec s Wolves a druhé místo o skóre uhájil Mošner s United před Richterem a jeho Liverpoolem. Bohužel a pro některé hráče třeba i bohudík se do této části nepodívá silný Manchester City a nebo dříve věčně čtvrtý Arsenal.

Serie A
Italský národ budou v Lize mistrů a Evropské lize reprezentovat v tomto pořadí Udinese, Neapol, Inter a AC Milán. V této lize nás předčasně opustil Juventus a některé zápasy byly tak kontumovány. Milec s jeho AC Milán ještě zabral a i přes jeho odpor k tomuto týmu skončil na sympatickém 4. místě a podívá se tedy také dál. Je nutno podotknout, že tuto ligu opravdu vyhrálo, ikdyž tomu nevěříte, Udinese s Chmelíkem v čele.

La Liga
Španělský národ budou v Lize mistrů a Evropské lize reprezentovat v tomto pořadí Sevilla, Athletico Madrid, Valencia a Real Sociedad. V této lize, bylo co se týče týmu asi nejvíce překvapení a do další fáze se nepodívá tak Real ani Barcelona. Ligu bez jediné prohry, dokázal projet Boháč s jeho Sevillou a o další místa do vyřazovacích částí byla ještě velká mela do posledních zápasů.

Bundesliga
Německý národ budou v Lize mistrů a Evropské lize reprezentovat v tomto pořadí Hoffenheim, Lipsko, Wolfsburg a Frankfurt. Ani zde se ale nepodívají do vyřazovacích částí typičtí učastníci Bayern a Dortmund. V této lize oproti předchozímu článku došlo asi k nejvíce změnám. Beneš a jeho Lipsko bylo sesazeno Burýškovým Hoffenheimem a i Mackay a jeho Frankfurt propadli tabulkou až na čtvrté místo.

Europe I
Zbytek světa I budou v Lize mistrů a Evropské lize reprezentovat v tomto pořadí Benfica, Ajax, Lyon a Lille. Zde se vyhoupl na krásné druhé místo Petko s jeho Ajaxem a jsem rád, že takto ofenzivní tým uvidíme v Lize mistrů. Téměř 100%ní v této lize byl Sirota s Benfikou, na třetím místě i přes to, že mu tým vůbec nesedl, skončil Umlauf s Lyonem. Za mě asi největším propadákem ze všech lig je PSG, které mělo této lize dominovat a skončilo až na ostudném 6. místě.

Europe II
Zbytek světa II budou v Lize mistrů a Evropské lize reprezentovat v tomto pořadí Celtic, Salzburg, Lokomotiv Moskva a Dinamo Záhřeb. Vašírovský se Celticem projeli touto ligou jak nůž máslem a nakonec předběhli i do nedávné doby první Salzburg. Tato liga byla velmi vyrovnaná a bohužel oba české týmy se do další fáze nedostaly.


Další fáze je již rozlosována můžeme tak predikovat, kdo se jak umístí.

Liga mistrů:

V první skupině LM je jasný favorit na výhru v celé soutěži Adamec a jeho Wolves a na druhém postupovém místě tipuji Sirotu a jeho Benfiku.
V druhé skupině LM je to pro mě velmi těžká volba, ale dám na intuici a na prvním místě tipuji Chmelíka s Udinese a na druhém místě Mošnera s United. Ale tuším, že zde to bude otevřené až do poslední minuty posledního zápasu.
Ve třetí skupině LM volím Richtera a jeho Liverpool. Kvalita hráčů v týmu, zde bude dost rozdílná a bude určitě dost znát. Na druhé místo, po tom co předvedl v lize, volím Burýška a jeho Hoffenheim.
Ve čtvrté skupině LM je za mě první místo již zabrané Boháčem a jeho Sevillou. O druhé místo bude tak velká fotbalová bitva. Ale tipnu si, že to bude Beneš a jeho Lipsko. Ikdyž tajně doufám ve svůj úspěch :D

Evropská liga:

V EL se hraje již vyřazovacím pavoukem. V prvním dvojzápase se zde potká AC Milán vs Lille. Můj osobní tip je rychlost a dravost hráčů Lille a tudíž jejich postup. Další dvojzápas čeká na Chelsea a Lokomotiv Moskva. Protože jsem ani jednoho z nich neviděl hrát a oba přišli z dost rozdílných lig tak volím ten větší tým a to …………. Chelsea. Předposlední dvojzápas čeká na týmy Frankfurt a Záhřeb. Zde si myslím, že by to mohlo být dost vyrovnané a rozhodne se až na “penalty“ (třetí zápas) ve prospěch Frankfurtu. A to nejlepší nakonec. Zápas Realu Sociedad a Lyonu. Zde si dovolím tip na Lyon a to z důvodu, že pana Umlaufa znám a znám i jeho styl hry a věřím, že s ním uspěje.

Na závěr si dovolím moje dva skromné tipy na vítěze Evrospké ligy a Ligy mistrů. V Lize mistrů volím Sevillu, která si pravděpodobně ve finále poradí s Wolves. V Evropské lize je to méně čitelné, ale tipuji, že Chelsea ve finále porazí Lyon.

Článek připravil Filip Dytrt

Počet komentářů: 0 Přidat komentář Zobrazit celý článek

Partneři

https://www.adcards.cz/

Vít Beneš - twitch

Odkazy


6 tipů pro neziskovky na Instagramu - Informační centrum pro mládež České  Budějovice