Zápasů dnes: 0, včera 0, za týden 0, v sezóně 73
left
right
Výběr ligy: English
Log in with Facebook!
Polovina 2. sezony očima Filipa Dytrta
Vydáno dne 25. 11. 2020 (2296 přečtení), napsal Souppi*ReHoc (Webmaster)
Information

Premier League

Tato hráči nejoblíbenější liga je zhruba v půlce a můžeme si tak shrnout dosavadní průběh. Kdyby mi někdo řekl, že anglickou ligu vede Wolves tak bych se mu asi vysmál, ale za Wolves hraje Dominik Adamec...

Celý text v článku...

Premier League

Tato hráči nejoblíbenější liga je zhruba v půlce a můžeme si tak shrnout dosavadní průběh. Kdyby mi někdo řekl, že anglickou ligu vede Wolves tak bych se mu asi vysmál, ale za Wolves hraje Dominik Adamec, který už v prvním ročníku posbíral tituly jak Ligy mistrů tak Evropské ligy. Není se tedy čemu divit, že si jde znovu pro obhajobu titulu. Mě jakožto velkého fanouška Manchesteru United velmi těší, že Dominik Mošner drží prozatimní 2. místo a nedělá United tak ostudu. Co se týče ostatních týmů tak vepředu můžeme najít jak Chelsea, která výrazně posílila kádr tak i loňského vítěze ligy Liverpool, který za 7 zápasů dostal pouhé 2 góly. Naopak na protější straně je velké zklamání u týmu Leicester, který prohrál všechny své zápasy a dokonce si nepřipsal ani vstřelený gól.

yesPřekvapení: Wolves – i s tak průměrným týmem se dá dělat velké věci

noZklamání: Leicester – myslím, že tento tým si nezaslouží poslední místo. Osobně jsem tipoval na chvostu West Ham a Newcastle

 

Serie A

Zde se sešlo spoustu jak vyrovnaných týmů tak vyrovnaných hráčů a rozhodně zde mohu vypíchnout jeden tým. Stejně tak jako Adamec překvapuje Premier League s Wolves tak v Serii A překvapuje Chmelík s Udinese a s přehledem si jde pro ligový titul. Tým, který běžně hraje na chvostu tabulky, dokázal Chmelík upravit k obrazu k svému a se svojí taktikou boří stereotypy, že za slabé týmy se nedá hrát. Pod Udinese se zatím nachází Inter s Neapolí, které by tam člověk běžně očekávaly ale co je zatím asi velké zklamání je umístění Juventusu na 6. místě. Musím ale podotknout, že v této lize většina tymů nemá za sebou ani půlku zápasů a je tedy zatím ještě o co hrát.


yesPřekvapení: Udinese – tým, kde moc rychlých hráčů nenajdete a i přesto je na prvním místě s velkým přehledem

noZklamání: Juventus – jak již bylo zmíněno výše je zde ještě hodně zápasů k dohrání, ale za mě za 5 zápasů vstřelit pouze 6 branek a 15 dostat je pro takto velký tým nepřijatelné

 

La Liga

A dostáváme se do teplého a sluncem zalitého Španělska, kde se 100% bodovou bilancí je na prvním místě Sevilla. Jeho kladné skóre +46 za 11 zápasů musí děsit každého soupeře a myslím si, že to bude jeden z aspirantů na titul Ligy mistrů. Na druhém místě je zde další velké překvapení a to Real Sociedad. Jak už je víceméně zvykem ve španělské lize tak na třetím místě je opět Athletico Madrid. Ale kde jsou proboha Real a Barcelona ??? Real je na tom o poznání trochu lépe než Barcelona a nachází se na 5. místě, ale s pouhými 10 body za 9 zápasů to bude mít ještě hodně těžké aby se podíval do vyřazovacích kol evropských soutěží. Barcelona je až na 7. místě s pouhými 5 body za 7 zápasů a myslím si, že zde je asi již hotovo. Ale jak se říká je to jen fotbal, míč je kulatý a začíná se vždy každý zápas 0:0.

yesPřekvapení: Sevilla – i přes průměrný tým dokázal vyhrát všech svých 11 zápasů a troufám si říci, že zde je o titulu již rozhodnuto

noZklamání: Barcelona – tento velkoklub v čele s Messim si rozhodně nezaslouží až 7. místo a bojme se co to s Barcelonou udělá až ten Messi jednou skončí. Možná pak i ve skutečném fotbale je uvidíme na tomto umístění.

 

Bundesliga

V této lize běžně kraluje Bayern a v závěsu má vždy sympatické BvB. Ale zde hrajeme FIFU a na čele jsou tak Lipsko a Frankfurt. Zajímavé že? K Lipsku je potřeba vypíchnout, že Marek Beneš, který tento tým ovládá dokázal za 16 zápasů nastřílet již 100 golů, což je úctihodný počin. Frankfurt je tedy na druhém místě což mě také velmi překvapuje. V prvním ročníku s ním Adamec vyhrál LM. Letos za něj hraje Mackay a opět ho uvidíme v Lize mistrů. Asi si doma budu muset tento tým také vyzkoušet, protože to není běžný tým, který by jste potkali třeba v Online Sezonách. I zde je ještě spoustu zápasů k dohrání, ale za mě je velké zklámání BvB, které mám z Bundesligy nejraději. Za 6 zápasů ani jedna výhra a skóre -23 je velmi děsivé. Doufejme, že na konci sezóny je uvidíme v lepším rozpoložení.

yesPřekvapení: Frankfurt – dlouho jsem váhal jestli napsat Lipsko, ale za mě Lipsko nemá špatný tým a běžně je ve světovém fotbale vídáme vysoko. Za to Frankfurt je pro mě jedna neznámá co se týče FIFY a na druhém místě bych je určitě nečekal. Dobrá práce !!

noZklamání: BvB – tento tým nabušený jak zkušeností tak hvězdným mládím v podobě Halanda a Sancha si rozhodně zaslouží lepší výsledky

 

Europe I

Dostali jsme se do ligy, kde je namícháno spoustu vyrovnaných týmu. Jediným vyčnívajícím týmem je zde pouze PSG a o to je to smutnější, když za 8 zápasů má pouhých 15 bodů. Nicméně i to mu zatím stačí na 2. místo. Pojďme si, ale říct kdo je tu první a to je zatím s velkým náskokem Benfica, která drtí soupeře za soupeřem. Za 9 zápasů nastřílet 64 golů, wauuu tak to je asi jiný gang. Průměrný tým Lyon si zatím jede na vlně průměru a má tak skóre 20:20, ale je zde ještě půlka ligy před námi a skóre se tak jistě změní.

yesPřekvapení: Benfica SL – musím ji napsat a to hlavně z důvodu, že je tu PSG a za 9 zápasů ještě neprohrála. Každopádně v téhle lize jsou velmi vyrovnané týmy a je tu pak velmi těžké vybrat nějaké to překvapení. Opravdu dobře vybrané týmy v lize admine 😊

noZklamání: Kdybych viděl jen umístění tak bych napsal Ajax, který je mi ve FIFĚ každý rok velmi sympatický, kdybych to měl brát podle odehraných zápasů tak napíšu PSG, které by si jistě zasloužilo být na prvním místě, když vezmu v potaz jaké hvězdy za ně hrají.

 

Europe II

Dostali jsme se k poslední lize, kde ty týmy jsou nejslabší. Zde ligu vede tým z Rakouska a to konkrétně Salcburk. Tento tým má na soupisce velmi zajímavé a hratelné hráče a není tak divu, že jsou první. Každopádně i zde jsou týmy velmi vyrovnané a tak věřím, že to stojí velmi úsilí se držet takto vysoko. Na druhém místě je skotský gigant Celtic a třetí místo si tu drží pražská Spartička.

yesPřekvapení: Celtic – musím vybrat Celtic, protože jsou zatím 100%ní s velmi dobrým skóre a to i přesto, že zde nenajdete nějak extra dobré hráče.

noZklamání: Shakhtar – vybral jsem tento tým, protože mám s nimi velké zkušenosti. Tento tým je plný velmi agilních a rychlých hráčů a bohužel ač to říkám nerad tak skoro každý rok se hraje hlavně na rychlost. Tudíž bych tento tým tipoval velmi vysoko v tabulce.


Na závěr bych rád řekl, že se zde najde spoustu sympatických lidí s kterými si můžete v klidu o hře a fotbale pokecat. Nehrajte “Tryhard“ hrajte to v klidu. Je to přeci jen hra a všichni víme jak to EA každý rok má 😊 Nemá cenu se nervovat. Věřím, že zde ještě uvidíme spoustu zajímavých zápasů a výsledků a přeju všem ať se daří a pojďme všichni ještě zabojovat o postup do skupin 😊


Jo a málem jsem zapomněl 😊 Postupový klíč kdyby někdo nevěděl:

Obsah obrázku stůlPopis byl vytvořen automaticky

Článek připravil Filip Dytrt

Počet komentářů: 0 Přidat komentář Zobrazit celý článek

Partneři

https://www.adcards.cz/

Vít Beneš - twitch

Odkazy


6 tipů pro neziskovky na Instagramu - Informační centrum pro mládež České  Budějovice