Zápasů dnes: 0, včera 0, za týden 0, v sezóně 73
left
right
Výběr ligy: English
Log in with Facebook!
Playoff NHL09 turnaje v MS
Vydáno dne 03. 04. 2020 (1639 přečtení), napsal Tommy
NHL Play off

Po tvrdém boji o každý bod je za námi základní část mistrovství světa. 


Je opravdu neuvěřitelné, že se po tolika letech opět dala dohromady menší komunita hráčů a můžeme zavzpomínat a zahrát si mezi sebou zápasy jako dříve. Bylo by super, kdyby se nám to společně podařilo udržet, připojit ještě pár aktivních hráčů a začít hrát ligové soutěže, turnaje o ceny a tak dále.  Je to nicméně otázka budoucnosti a ochoty hráčů hrát a trochu oživit tuto 12 let starou hru. 
 

Více v článku.


Pojďme na souhrn základní části:

Na posledním 14. místě se umístilo Bělorusko vedené kapitanmr. Chlapci z Běloruska byly bohužel poznamenáni náladou prezidenta této postkomunistické země, který bojuje proti nepříznivé světové situaci jiným způsobem než ostatní. Citace zdejšího prezidenta: „Já nepiji, ale v poslední době žertovně říkám, že vodka není jen na mytí rukou, ale také na otravu viru" znamenala že borci v zelenočervených dresech doporučení akceptovali. Jestli to ovšem zabralo proti viru nevíme, ale víme že ukočírovat takto posilněný tým byl bohužel moc velký boj pro manažera kapitanmr.

Na 13. místě se umístilo Norsko. Do dějiště zasáhl manažer Ejsa91 se svoji družinou o trochu později a to mohlo způsobit zmatky v celé organizaci, které pak vedli k neuspokojovým výsledkům. Uvidíme, jak se manažerovi Ejsa91 bude dařit v budoucnu.

Na 12. místě se umístilo Lotyšsko. Po velmi rozpačitém začátku turnaje, kdy se nedařilo takřka nic se hráči pod vedením manažera Lukyn21 hlavně díky důslednému tréninku začali zvedat, dokázali ukořistit 2 výhry a jednu prohru po samostatných nájezdech.

11. místo obsadil Komplic se svým týmem Francie. Po dvou povinných výhrách si připsal celkem jednoznačné vítězství nad týmem Slovenska, nicméně ztratil body s již zmíněným Lotyšskem a to ho stálo o stupínek lepší umístění.

Na 10. místě skončilo Slovensko vedené manažerem kubo69, díky povinným výhrám a bodíku navíc ze zápasu s Itálií se slováci dokázali udržet na 10 přícce, která ovšem našim bratrům určitě nestačí. Věřím že do další soutěže manažer kubo69 přichystá nějaké změny a bude se poohlížet po lepším umístění. 

Na smolném 9. bohužel nepostupovém místě se umístil manažer Jedííne VSŽ se svým týmem Itálie. Ač byla Itálie na papíře za jasného outsidera, tak se do toho hoši pořádně opřeli a dokázali zatopit i favoritům. V klíčovém zápase o postup ovšem podlehli zkušenějšímu Rusku 3:4. 

8. již postupové místo si zajistil PatyS2018 s týmem Ruska. Toto umístění ovšem rozhodně není dostačující. Iľja Kovalčuk prohlásil: "Zlato nebo nic". Takže je jednoznačné, kam chce rudá mašina směřovat. Otazník ovšem od začátku turnaje visí nad golmany. Nikolai Khabibulin byl údajně spatřen jak vchází s hráči Běloruska do jednoho místního klubu. Vše by tak nasvědčovalo tomu, že neuspokojivé výkony brankáře Ruska souvisí s léčbou hráčů posledního týmu. Uvidíme, zdali do čtvrtfinálového boje proti švýcarsku zasáhne Yevgeni Nabokov či Nikolai Khabibulin.

Na 7. místě se umístil tým Švédska vedený manažerem Tobias_21. Hráči včetně manažera od začátku hýří aktivitou a je jen otázka, jestli v tom není nějaký ten "doping". Slušné 7. místo dává relativní šanci na zabojování o postup do semifinálových bojů, nicméně přes rozjeté takticky perfektně připravené Rakousko to bude hodně těžké. 

Na 6. místě skončil další severský stát a tím je Finsko vedené Jagermeisterem. Manažer Jagermeister je na své hráče opravdu přísný. Nebere si servítky ani k soupeřům a snaží se za každou cenu rozdrtit vše co mu stojí v cestě. Týmu se celkem daří a v boji proti České republice bude chtít oplatit nepříznivý výsledek 1:4 ze základní skupiny. 

5. místo vybojovali na poslední chvíli Spojené Státy Americké pod vedením manažera tyson012345. Kvalitní trénink v těch nejlepších podmínkách a soudržný tým znamená, že zaostává pouze o 2 body za úzkou špičkou a porve se tak s týmem Německa pod vedením Aspirina o postup do semifinále.

4. místo a již zmíněný Aspirin a jeho Německo. Němci jsou ve velmi dobré formě a předvádí na turnaji opravdu perfektní hokej. Až na selhání s Finskem a těsnými prohrami s favority opravdu němci sebevědomě postupují do play off z krásného 4. místa. 

3. Místo, Česká republika, manažer Creative. Výsledek určitě není špatný, ale není to to co by uspokojilo nabušené Česko s Jardou Jágrem v čele. Tým bude v Play off hrát ještě o level lépe a dá se tedy očekávat, že neponechá nic náhodě a nepodcení už ani jeden zápas.

2. Místo, Rakousko,manažer Souppi16. Jak již bylo zmíněno, Souppi16 výbornou taktikou a připraveností dovedl slabší tým Rakouska na krásnou 2. výchozí pozici pro start do play off a pomýšlí ještě výš. Zkušennosti manažera budou hrát klíčovou roli v těžkých bojích o konečné umístění. 

1. Místo, Švýcarsko, manažer Gulex19. Tým Švýcarska zatím šlape jako Švýcarské hodinky, ovšem zápasy o umístění jsou úplně jiný typ zápasů a je otázka, jak na hráče Helvétského kříže zapůsobí psychika a momentální rozpoložení. Nechme se překvapit.

To je vše co se týče souhrnu a přesuňme se tedy pomalu do Play off, které začíná právě teď. Mimo Top 8 se hrají také zápasy o umístění. To znamená že každý hráč, který se neprobojoval do play off má šanci vylepšit celkovou reputaci a případně pozici do dalších turnajů.
Všem hráčům přeji mnoho štěstí 

Tabulka po základní části:

tabulka

Počet komentářů: 0 Přidat komentář Zobrazit celý článek

Partneři

https://www.adcards.cz/

Vít Beneš - twitch

Odkazy


6 tipů pro neziskovky na Instagramu - Informační centrum pro mládež České  Budějovice